our logo

FACE to FACE THERAPIA
Psikolojik Danışmanlık ve Evlilik Terapileri Merkezi

A. Eren Günsan, Özen Bağbaşlıoğlu. ozen bag

ÖZEN BAĞBAŞLIOĞLU

Klinik psikolog, Psikoterapist

Hakkında:
Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun oldu, daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nı bitirerek klinik psikolog unvanını aldı. Yüksek lisans programı kapsamında psikodinamik psikoterapi eğitimini tamamladı.

Çalışma sürecinde özel bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde otizmli, zihinsel engelli ve öğrenme güçlüğü bulunan bireylerle ve onların aileleriyle bireysel çalışmalar ve grup çalışmaları sürdürdü. Daha sonra yüksek lisans programı kapsamında Yedikule Sırp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde stajyer klinik psikolog olarak gözlem ve uygulama yaptı. Burada yatılı serviste tedavi gören hastalarla çeşitli grup çalışmaları sürdürdü, test ve değerlendirme çalışmaları yürüttü. Ayrıca burada yetişkin bireylerle bireysel psikoterapi yapmaya başladı.

Psikodinamik yönelimi esas alarak çalışmalarına devam etmekte ve psikoterapi sürecinde; bilinçdışı süreçleri anlayarak ve içgörü kazanarak geçmiş yaşantıyı yeniden anlamlandırmanın, iç çatışmaların çözümünde önemli bir yeri olduğuna inanmaktadır.

Çalışma alanları:
Yetişkin bireyler ile bireysel psikoterapi

Yönelim:
Psikodinamik yönelimden faydalanmaktadır.


click
©2023 Melike Kayhan is powered by WebHealer
Cookies are set by this site. To decline them or find out more visit our cookie page