our logo

FACE to FACE THERAPIA
Psikolojik Danışmanlık ve Evlilik Terapileri Merkezi

S. Ece Gündüz Aşıroğlu, Selim Cillov. ece gunduz

S. ECE GÜNDÜZ AŞIROĞLU

Psikolog, Psikoterapist, Çocuk ve Ergen terapisti

Hakkında:
İstanbul Lisesi'nden 2010 yılında mezun olan S. Ece Gündüz Aşıroğlu, ardından Boğaziçi Üniversitesi'nde psikoloji eğitimi aldı. Üniversite eğitiminin üçüncü yılının güz döneminde ERASMUS öğrencisi olarak Berlin Freie Üniversität'a katıldı. Okuduğu psikoloji bölümünü en yüksek not ortalamasına sahip olan öğrenci olarak tamamladı.

Lisans eğitiminin akabinde İstanbul'da bulunan birkaç büyük psikiyatri hastanesinde klinik staj yaptı ve 2015 senesinde giriş yaptığı İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Çocuk ve Ergen Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nın teorik yılını başarıyla tamamladı. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde stajyer psikoterapist olarak çalıştı; bu süreçte çocuklarla ve ergenlerle gerçekleştirilen terapi seanslarına katılım sağladı.

Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde gorev yapmakta olan Prof. Dr. Elif Gocek ile birlikte çocukluk travmasi uzerine hazirladigi yüksek lisans tezi üzerinde çalışmaktadır. Psikodinamik yönelimli terapi ve Lacancı psikanaliz ile ilgilenmekte olan Asiroglu, bu alanda yoğunlaşan seminerler ve eğitim programlarına katılarak alandaki gelişmeleri takip etmektedir.

Çalışma alanları:
Çocuk ve genç (ergen) bireyler ile bireysel psikoterapi

Yönelim:
Psikodinamik yönelimden faydalanmaktadır.
S. Ece Gündüz Aşıroğlu, Selim Cillov. selimasil

SELİM CİLLOV

Psikolog, Psikoterapist

Hakkında:
Öncelikle işletme lisans eğitimi tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde psikoloji eğitimi aldı. Bir süre yurtdışında alan dışı çalışmalar yaptıktan sonra 2016 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’na başladı. Lisans ve lisansüstü eğitimi sırasında Tarlabaşı Toplum Merkezi ve Yeldeğirmeni Çocuk ve Gençlik Merkezinde gönüllü olarak çalıştı. Şu anda klinik psikoloji programında teorik derslerini tamamlamış olup, tez çalışması aşamasındadır.

Yetişkin bireylerle psikodinamik yönelimle çalışmaktadır.

Çalışma alanları:
Yetişkin bireyler ile bireysel psikoterapi

Yönelim:
Psikodinamik yönelimden faydalanmaktadır.


click
©2021 Melike Kayhan is powered by WebHealer
Cookies are set by this site. To decline them or find out more visit our cookie page