our logo

FACE to FACE THERAPIA
Psikolojik Danışmanlık ve Evlilik Terapileri Merkezi

Feature image

Face to Face Therapia’ya Hoş Geldiniz.

İstanbul, Levent ’te; yetişkinlere, ergen ve çocuklara, çiftlere ve ailelere psikoterapi, psikanaliz ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktayız.


Face to Face Therapia’ya Hoş Geldiniz.

İstanbul, Levent ’te; yetişkinlere, ergen ve çocuklara, çiftlere ve ailelere psikoterapi, psikanaliz ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Face to Face Therapia ’da, alanında uzman ve deneyimli terapistlerimizle, çift ve evlilik terapisi nden grup terapisine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Psikoterapi hizmeti için İstanbul Levent ’teki merkezimize başvurabilir, ya da Internet üzerinden “online terapi” seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Terapi Konuları
Depresyon, kaygı, stres, panik atakları gibi durumları; cinsel işlev bozuklukları, alkol ve madde bağımlılığı, travma sonrası stres gibi konuları da içeren geniş bir çalışma alanımız var. Yaşadığınız çeşitli psikolojik sıkıntılarda size danışmanlık ve psikoterapi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Merkezimizde aynı zamanda çift ve aile terapisi hizmeti de vermekteyiz. Pek çok kişi ilişkilerinde sorun yaşayabilir ve bu sorunlara çözüm arayabilir. Biz de merkezimizde çeşitli yönelimlerden faydalanarak, çiftlerin ve eşlerin, sorunlarının kökenine hızlıca ulaşmalarını amaçlıyoruz.

Çift terapisi ve diğer terapilerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, Terapi Konuları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ekibimiz
Psikoterapistlerin yetkinliği ve etik ilkelere bağlılık, psikolojik çalışmalarda oldukça önemli bir unsurdur. Bu yüzden; alanlarında uzman ve deneyimli ekibimizle, profesyonel ve etik ilkelere bağlı olarak hizmet veriyoruz. Uzmanlarımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Psikoterapi hizmeti almaya karar verme
Sıkıntılı olduğunuz zamanlarda terapi almaya karar vermenin zor olabileceğini biliyoruz. Çoğu kişi fiziksel sıkıntıları için doktora gitmekte tereddüt etmezken, duygusal sıkıntılarını kendi “çözmesi” gerektiğini düşünür.

Ruh sağlığına karşı var olan olumsuz yaklaşımları değiştirmeyi hedefliyoruz.


Psikoterapi hizmeti almaya karar vermek ve bu konuda adım atmak, yaşanılan sıkıntılarla baş etmek için önemli ve yararlı bir adımdır. Bu sebeple, yaşadığınız duygusal ve psikolojik zorlukları aşmak için sizlerle birlikte çalışıyor ve yaptığımız işi önemsiyoruz. Psikolojik sağlığın öneminin farkındayız ve etiketlerden uzak durarak, danışanlarımızın ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

Pazartesi – Cumartesi günleri arası, haftanın 6 günü, saat 10.00 – 21.00 arası çalışıyoruz. Randevu için bizimle iletişime geçtiğinizde, en kısa zaman içinde size randevu vermeye gayret ediyoruz.

Merkezimiz İstanbul Levent ’te, Kanyon Alışveriş Merkezi’ne kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Metro ile ulaşım sağlamak için Levent metro durağının Plazalar çıkışını kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi veya randevu almak için ve her türlü sorularınız için bize buralardan ulaşabilirsiniz:

Telefon Numaralarımız:
0212 325 75 35
0532 153 43 69

E-posta için tıklayınız.


click
©2023 Melike Kayhan — powered by WebHealer
Cookies are set by this site. To decline them or find out more visit our cookie page